Pomoc


Niżej znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Pracujemy aktywnie i twórczo kilka miesięcy – od listopada do maja.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 45 minut.

Porę zajęć dostosowujemy do możliwości czasowych uczestników kursu, są to najczęściej godziny późno popołudniowe. Plan zajęć zawsze dostępny jest na naszej stronie.

Zatrudniamy najlepszą kadrę nauczycielską - pasjonatów, którzy z radością dzielą się swoją wiedzą oraz posiadają wysokie kwalifikacje.  Mają doświadczenie w ocenianiu (egzaminatorzy CKE), tworzą autorskie programy edukacyjne i darmowe podręczniki. Są wśród nich także laureaci konkursu Nauczyciel Roku oraz certyfikowani trenerzy oświaty.

Tak, zawsze znajduje się on na naszej stronie internetowej.

Plan kursu nie przewiduje oddzielnych konsultacji z nauczycielem, jednak w razie wątpliwości czy pytań, z nauczycielem można skonsultować się bezpośrednio po zajęciach.

Wszystkie nasze kursy są przygotowywane według treści i wymagań zawartych w aktualnej podstawie programowej oraz wytycznych z CKE.

Aby zostać naszym kursantem wystarczy wykupić kurs, który Cię interesuje. Następnie utworzyć konto, zalogować się i… już jesteś jego uczestnikiem. 

Tak, filmiki można odtwarzać wiele razy, według własnych potrzeb.

Uczestnicy kursu nie muszą włączać kamer podczas zajęć.

Plan kursu jest tak przygotowany, aby umożliwił uczestnikom zdobywanie wiedzy i umiejętności, powtarzanie ich, ale także utrwalanie oraz sprawdzanie stopnia ich opanowania. Właśnie dlatego w trakcie kursu pojawią się testy lub sprawdziany. Szczegóły ich przebiegu omówi nauczyciel.

Nie ma takiej potrzeby/ Preferujemy pracę na materiałach przygotowanych przez nauczycieli. Są one umieszczane na naszej platformie.

Obecnie skupiamy się wyłącznie na poziomie podstawowym.

Wszystkie zajęcia i materiały są dostępne na platformie do ostatniego dnia egzaminów ósmoklasisty i maturalnego.

Planując zajęcia dbamy o komfort naszych kursantów i organizujemy je tak, aby się nie pokrywały w czasie.

Wszystkie zajęcia prowadzone w ramach kursu są nagrywane i każdy może odtwarzać je w dowolnym czasie, tyle razy, ile potrzebuje.

Nie, nie ma takiej potrzeby, wystarczy zwykła przeglądarka.

Nie, możliwe jest wykupienie pojedynczych przedmiotów.

Oczywiście, wystawiamy faktury dla naszych klientów. Taką prośbę należy zaznaczyć podczas wykupowania kursu - jest dostępna w formularzu zakupowym.